Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fit Club VeronikaHorní Bříza

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Náš prodej sportovního zboží může využít celá rodina. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou. Mezi služby, které nabízíme, patří také výživové poradenství. Jestliže si chcete odpočinout i pořádně zacvičit, využijte naší nabídku víkendových pobytů. Nabízíme velký výběr sportovních dovolených. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Naše tréninky vám pomohou vytvarovat postavu. Využijte našeho poradenství ve všech oblastech sportu. Milovníci fitness u nás budou velmi spokojeni.

Kontaktní údaje:

U Husa 627
33012 Horní Bříza

 
E-mail: fitclub.veronika@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Bc. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Dámský fitness

Naše společnost vám pomůže v oblasti sportu. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Vyberte si z naší pestré nabídky sportovního velkoobchodního zboží. Využijte pestré nabídky posilovacích strojů v naší posilovně. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Nabízíme možnost cvičení v našem příjemném fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jarmila Weinerová - aerobik

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. V našem fitness si můžete zlepšit kondici. Zaměřili jsme se na relaxaci a uvolnění našich zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Aerobik klub Lady

Zabýváme se vším okolo sportu. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů. Provozujeme lekce cvičení rodičů s dětmi pod vedením zkušených lektorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiřina Hůrková - aerobik

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. Nabízíme profesionální tréninky za super ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku