Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Drahomíra Tonová- aerobikPraha

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou. Nabízíme bohaté služby našeho oblíbeného fitness.

Kontaktní údaje:

Kobyliské nám. 1000/1
18200 Praha

 
E-mail: dtonova@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jaroslav Vobr - Aerobik centrum

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. Zájmem naší činnosti jsou různé společenské a sportovní soutěže. Využijte profesionálních služeb našeho fitness centra. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Zajistíme vám kompletní agendu spojenou s pořádáním závodů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Věra Lasovská- cvičení

Jsme firma, která se zaměřuje na sport. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. Jsme odborníky v oblasti velkoobchodního prodeje sportovních výrobků. Můžete jednoduše využít naši nabídku sportovních služeb. Náš prodej využilo již mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslava Hadrbolcová - Aerobik centrum

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Jsme odborníky v oblasti prodeje sportovního zboží. Zajišťujeme různé sportovní služby. Provozujeme sportovní maloobchod. Využijte našich fitness služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bugi FIT - Simona Hanáková

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Nabízíme spolupráci při pořádání soutěží. Naše fitness poskytuje profesionální služby za příznivé ceny. Naše masáže pomohli již mnoha zákazníkům. Nabízíme tipy na pohádkové výlety. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku