Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tomáš Brych-sportovní centrumTurnov

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Váš odpočinek a relaxace jsou naší prioritou. Naše tréninky využívá mnoho spokojených klientů. Díky naší posilovně si můžete zlepšit kondici. Zajišťujeme sportovní poradenství. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Zajistíme vám to nejlepší výživové poradenství.

Kontaktní údaje:

Na Stebni
51101 Turnov

 
E-mail: bodysport@bodysport.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ludiše Bílková - Aerobik centrum

Využijte širokou nabídku sportovních služeb od naší firmy. Zaměřujeme se na kvalitní sportovní velkoobchodní prodej. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Využijte naše kvalitní služby v oblasti sportu. Zabýváme se prodejem sportovního zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jana Boučková-fitness

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. Využijte našich fitness služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Eva Ekrtová - Aerobik

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Máme pro vás tipy na výlety po okolí. Vytvarujte si postavu v našem fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marcela Zahulová - Aerobik

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Zajišťujeme různé sportovní služby. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Nabízíme největší výběr jednodenních i vícedenních výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku