Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jana Boučková-fitnessŽelezný Brod

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Nabízíme oblíbené sportovní výlety. Využijte našich fitness služeb.

Kontaktní údaje:

Železný Brod 195
46822 Železný Brod

 
E-mail: bouckova@tfnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zuzi studio - aerobic center

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního sportovního zboží. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou. Nabízíme relaxaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladislava Petrtýlová, dance

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Kordík, - Aerobik centrum

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Prodejem sportovního zboží pomáháme mnoha zákazníkům. Poskytujeme také odborné služby servisu vybavení pro výstupy. Zveme vás na výlety se sportovní tématikou. Nabízíme cvičení rodičů s dětmi pro různé věkové skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Brych-sportovní centrum

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Váš odpočinek a relaxace jsou naší prioritou. Naše tréninky využívá mnoho spokojených klientů. Díky naší posilovně si můžete zlepšit kondici. Zajišťujeme sportovní poradenství. Nabízíme výlety za nejlepší ceny. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Zajistíme vám to nejlepší výživové poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku