Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miloslav Dobrovolný - Aerobik centraLázně Bělohrad

Naše firma nabízí vyžití při různých sportech. Můžete bez obav využít našich služeb. Prodej sportovního zboží je jednou z našich specializací. Zajišťujeme komplexní sportovní služby ve fitness centru. Zaměřili jsme se na relaxaci a uvolnění našich zákazníků. Nabízíme relaxaci v naší sauně.

Kontaktní údaje:

Náměstí K. V. Raise 11
50781 Lázně Bělohrad

 
E-mail: dobropet@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Gabriela Bašková - D a J Aerobik Hip-Hop

Zaměřujeme se na sport a sortiment sportovního vybavení. Dohled nad organizací sportovních soutěží můžete přenechat nám. V našem fitness si můžete zlepšit kondici. Nabízíme výlety nejrůznějšího zaměření. Našim klientům nabízíme opravy vybavení pro horské výstupy. Specializujeme se také na komplexní poskytování služeb na sportovních soustředěních. Využijte naše služby v pořádání víkendových pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DiscoAerobic - Hanzl

Prodáváme příslušenství a pomůcky na různé sporty. V naší nabídce najdete také speciální služby zaměřené na servis zařízení pro výstupy. Pomůžeme s organizací vašich výletů. Vytvarujte si postavu v našem fitness.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jana Nováčková-Výuka děckého aerobiku

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Rádi vám zprostředkujeme také servis sportovního vybavení určeného pro výstupy. Máme pro vás tipy na rodinné výlety. Zajišťujeme hladký průběh soutěží všech úrovní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladislava Petrtýlová, dance

Naše společnost se specializuje na služby v oblasti sportu. Nejen sportovci využívají našeho prodeje sportovních výrobků. Náš velkoobchod dělá vše pro spokojenost zákazníků. V našem maloobchodu nakoupíte různé sportovní zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku