Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Josef Budina – návrhy a realizace interiérůPardubice

Nabízíme služby bytového designera a projektanta. Vytváříme projekty interiérů zejména rekonstrukcí bytů, ale i domů, kanceláří či hotelů, vždy se zajištěním realizace bez vašich starostí.

Po dokončení a předání projektu zajistíme slevu z realizace pokrývající cenu projektu. Spolupracujeme se společností patřící mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice a tím dokážeme pomoci při řešení finanční stránky při rekonstrukci bytu.

Všechny schůzky probíhají u klientů, dopravné si neúčtujeme.
Akce na projekt zdarma

Kontaktní údaje:

Smilova 397
53002 Pardubice

 
Telefon: +420 608 355 661
E-mail: josef.budina@gmail.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Klíčová slova:

Bytový designer Bytový projektant Bytový architekt Nábytek na míru

Fotogalerie:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

REAL SERVIS

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GPlus, s.r.o.

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Provádíme výstavbu inženýrských sítí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

N - PROJEKT, s.r.o.

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše firma nabízí provedení oprav. V nabídce naší firmy figuruje služba rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Zabýváme se poradenstvím, servisem a projekcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jiří Kodýtek

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Zateplení je jedna z činností, kterou se zabýváme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku