Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

GinaHradec Králové

Mezi naše služby patří prodej zboží z oboru odívání. Nabízíme také výhodný on-line prodej textilu. V naší nabídce také najdete velké množství kvalitních pyžam. Pomůžeme vám vybrat vhodné plavky. Nechte se oslovit naší širokou nabídkou spodního prádla. Výhodně u nás pořídíte i slušivý dres. Přinášíme vám bohatý výběr hřejivých podkolenek. Přijďte si k nám vybrat kvalitní a pěkné ponožky. Připravili jsme pro vás mnoho módních triček. Využijte naší skvělé nabídky ke koupi nových montérek. Přijďte si k nám pro kvalitní plesové korzety dle vašich představ. Nabídneme vám celou škálu různých topů. Kalhoty u nás pořídíte za výhodné ceny. Nakupte u nás z pohodlí domova nejnovější dámskou kolekci. Vybereme pro vás ideální pánské oděvy i obuv do vašeho šatníku. Nabízíme vám i vkusné plesové šaty. Perfektní maturitní šaty vám také můžeme zajistit. Naše textilní zboží můžete uhradit i na splátky.

Kontaktní údaje:

Piletická 55/36
50003 Hradec Králové

 
Telefon: +420495221179
E-mail: info@milpex.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lukáš Knotek - e-shop

Jsme seriozní obchod disponující prodejem z oboru odívání. Využijte výhodné nabídky a pořiďte si u nás kvalitní plavky. Naše krásné spodní prádlo vám dodá sebevědomí. Pořiďte si u nás pěkné podkolenky. U nás si jistě vyberete teploučké ponožky dle svých představ. Máme pro vás připravenu celou škálu praktických vest. Poskytujeme také výběr různých typů montérek. Máme pro vás připravenu celou škálu plesových korzetů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Kamil Chlupáč - e-shop (výdejní místo)

Oděvní zboží je pro vás připraveno ve velkém množství. Dokážeme pro vás najít tu nejlepší košili dle vašich požadavků. Přijďte si vybrat hřejivé deky pro vaši pohodu. Máme pro vás připravenu celou škálu měkoučkých ponožek. Pomůžeme vám zvolit si ty nejvhodnější podkolenky. Nechte se oslovit naší nabídkou úžasných kravat. Pořiďte si nové atraktivní spodní prádlo. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku pohodlných plavek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Astratex.cz

Mezi naše služby patří prodej zboží z oboru odívání. V rámci našich komplexních služeb poskytujeme i on-line prodej textilu. Přijďte si k nám prohlédnout širokou nabídku triček. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní košile. U nás si jistě vyberete teploučké ponožky dle svých představ. Prohlédněte si naši bohatou nabídku stylových podkolenek. Zajišťujeme také prodej dresů. Naše luxusní spodní prádlo vás potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Semenec - e-shop

Svým klientům nabízíme prodej zboží z oboru odívání. Zaměřujeme se také na služby v oblasti on-line prodeje textilu. Vyberte si u nás i kvalitní teplé ponožky. Vyberte si u nás z nabídky kvalitních podkolenek. Přijďte si k nám pořídit svůj nový dres. U nás můžete zakoupit pouze kvalitní obuv. Nabízíme bohatý výběr kvalitních spodního prádla. Najdeme pro vás vhodné plavky dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku