Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lékárna CentrumPlzeň, Doubravka

U naší firmy zajišťujeme on-line prodej zdravotních potřeb. V našem poradenství zákazníci nalézají správnou cestu ke zdraví. Neobávejte se on-line nákupu u nás, jsme profesionály v prodeji léčiv a zdravotních potřeb. Nabízíme čaje, které jsou již po mnoho let oblíbené a známé svými skvělými účinky.

Kontaktní údaje:

Masarykova 1201/75
31200 Plzeň, Doubravka

 
Telefon: +420377260100, +420377260055
E-mail: obchod@lekarna-centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Lekarna-pro-zdravi.cz

Jsme specialisté na on-line prodej zdravotních potřeb. Z našeho on-line shopu můžete využít různé formy dodání zboží. Pro jistotu správného výběru zajišťujeme odborné on-line poradenství. Neodkládejte problémy s nadváhou na později a vyberte si z naší široké škály přípravků na hubnutí. Nabízíme čaje, které jsou již po mnoho let oblíbené a známé svými skvělými účinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lekarnavbezovce.cz

Specializiujeme se především na prodej kvalitních zdravotních potřeb. Prvořadou výhodou nákupu na našem on-line shopu je příznivá cenová relace výrobků oproti kamenné prodejně. Při nákupu v našem e-shopu můžete využít služeb odborného poradenství. Patříte-li do skupiny zákazníků, kteří mají zvýšenou potřebu přijmu vitamínů, zakupte si je v pohodlí na našem e-shopu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku