Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kabelová televize Trutnov, s.r.o.Trutnov

Naše firma si poradí i s velkou výzvou v oblasti propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky.

Kontaktní údaje:

Horní promenáda 107
54101 Trutnov

 
Telefon: +420499818011
E-mail: ktvt@ktvt.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Videoklub a kino Žacléř

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Jsme schopni natočit také hudební videoklip. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TV Náchod, s.r.o.

Postaráme se o výbornou propagaci vaší firmy. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku