Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TV pro, s.r.o.Karlovy Vary-Rybáře

Hlavní prioritou naší firmy je záznamová činnost. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění.

Kontaktní údaje:

Sokolovská 926/81a
36005 Karlovy Vary-Rybáře

 
Telefon: +420353585426
E-mail: tvvridlo@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Catr, spol. s r.o.

Hlavní náplní naší firmy je agenturní činnost v kultuře a v podobných oborech. Mezi naše služby patří také zpracování mediálních kampaní. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Mezi naše další aktivity patří půjčování instruktážních videokazet s radami všeho druhu. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Při prezentaci zboží můžete využít i naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kabel Ostrov, s.r.o.

Hlavní disciplínou naší firmy je záznamová činnost. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Naše vysílání má velký dosah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TV Vřídlo, s.r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Naše služby mají široký rozsah. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Západočeská kabelová televize, s.r.o.

Naše firma vám pomůže s nejlepším technickým zajištěním. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku