Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Chleboun - Televizní společnostiBrandýs nad Labem

Naše firma se zabývá agenturní činností, a proto vám rádi pomůžeme při plánování vaší akce. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce.

Kontaktní údaje:

Plantáž 402/8
25001 Brandýs nad Labem

 
Telefon: +420326905590
E-mail: tvbobr@iol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CKF, a.s.

Velkým koníčkem naší firmy je záznamová činnost. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání má kvalitní zvuk i obraz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Film +

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bloomberg L. P. Czech Republic branch, organizační složka

Naše firma se zabývá agenturní činností v oblasti fotografování a grafiky. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

F.C.A., a.s.

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku