Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

XCR, s.r.o. - e-shop s horskými a jízdními kolyBrno-Trnitá

Naše firma nabízí prodej sportovních potřeb všeho druhu. Nabízíme on-line objednávky s garancí vrácení peněz. Do širokého spektra zboží na našem e-shopu patří také tretry. Kopačky různých značek jsou jedním z mnoha produktů, které v našem internetovém obchodě nabízíme. Nabízíme speciální výživu pro sportovce. Prodáváme kvalitní brýle pro využití při sportu. Všechny modely batohů jsou lehké, odolné, vybavené kvalitními materiály a anatomickým zádovým systémem pro vysoký komfort při nošení. Nabízíme cvičební pomůcky pro každodenní cvičení i rehabilitaci. Nabízíme široký sortiment sportovního oblečení pro indoorové a outdoorové aktivity. Na našem e-shopu si můžete vybrat z mnoha typů přileb. Špičkové sportovní helmy vám zaručí pocit bezpečí a ochrany. Pokud si chcete pořídit vybavení pro bojové sporty s vysokou kvalitou, nakupujte u nás. Pokud potřebujete kvalitní sportovní ponožky, které Vás nebudou nikde tlačit, prohlédněte si naši nabídku. Vyberte si z krásných a funkčních dresů s dlouhým i krátkým rukávem. Jako on-line prodejce potřeb pro sportovce se zabýváme také prodejem rukavic. Zakoupit on-line u nás můžete také pumpy k nafukování sportovních potřeb. V naší nabídce naleznete jízdní kola s nejlepším poměrem cena/výkon. Zaměřujeme se na on-line prodej vybavení na jízdní kola. Jestli potřebujete sportovní výbavu a momentálně vám na ní schází peníze, využijte našeho prodeje na splátky.

Kontaktní údaje:

Špitálka 124/37
60200 Brno-Trnitá

 
Telefon: +420543254395
E-mail: eshop@xcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Alexandr Rovný

Náš obchod se zabývá prodejem sportovních potřeb. Nabízíme kvalitní fotbalové kopačky pro všechny povrchy. Pořiďte si u nás kvalitní batoh pro sport. Na našem e-shopu můžete zakoupit různé cvičební pomůcky. Nabízíme sportovní oblečení v různých variantách. Helmu určenou právě pro vás si můžete vybrat v klidu a v pohodlí vašeho domova. Kromě jiného máme v nabídce také vše pro cyklistiku. U nás najdete sportovní vybavení splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a komfort všech milovníků bojových sportů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Petr Hub 1. PC servis - e-shop s koloběžkami

Nabízíme bezkonkurenční prodej sportovních potřeb pro malé i velké. Ve výběru širokého sortimentu využijte pomoci a znalosti našich vyškolených pracovníků. Zaručujeme ochotu pracovníků a poradenství v prodeji. Zakládáme si na kvalitě a výhodné ceně. Snažíme se o rychlé dodání vašeho zboží. Přistupujeme seriozně k zákazníkům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MM, s.r.o. - e-shop s jízdními koly

Poskytujeme prodej sportovních potřeb dle aktuální nabídky. Naše společnost prodává výrobky pro sportovce za výhodnou cenu. Náš on-line prodej je založen na seriózním jednání. U nás poskytujeme i poradenské služby. Nabízíme ochotu nejen při výměně či vrácení zboží. Jsme odborníci na rychlé dodání zboží. Každý rok nabízíme nové kolekce sportovního oblečení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Felix Drlík - FX-BIKES STORE - e-shop (výdejní místo)

Sportovní potřeby pro začátečníky i zkušené sportovce jsou u nás k dispozici za příjemné ceny. Mezi naše produkty patří také kopačky. Zaměřujeme se na on-line prodej sportovní obuvi. Jsme zaměřeni na prodej cvičebních pomůcek. Pokud sháníte moderní, bezpečné a stylové přilby, zveme vás do naší sekce Přilby a helmy. Helmu určenou právě pro vás si můžete vybrat v klidu a v pohodlí vašeho domova. Nabízíme vše pro bojové sporty a umění. Máme široký výběr druhů a značek ponožek pro sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku