Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

OMAK ROOF, s.r.o.Ostrava, Hrabová

Zabýváme se vývojem a výrobou stavebního materiálu už řadu let. Našim zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenství. U nás se setkáte s ochotu a kvalitní informovaností. Cílem naší firmy je rychlost vyřízení zakázky a spokojenost našich zákazníků. Naším hlavním profitem firmy je dobrá znalost problému. Již řadu let dodáváme na trh okna.

Kontaktní údaje:

Místecká 126/256
72000 Ostrava, Hrabová

 
Telefon: +420596768984, +420596768986, +420775571731
E-mail: ostrava@omak.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ruukki CZ

Využijte skvělých služeb naší výroby stavebnin. Naše výroba stavebnin je známá svým kvalitním poradenstvím. Všechny vaše objednávky vyřídíme rychle a spolehlivě. Naše kvalita výrobků předčí i konkurenci. Naši firmu charakterizuje kvalitní výroba, věcná komunikace a ochota, rychlé dodání a výborné ceny. Pečlivě zpracujeme každou objednávku. V naší výrobě se pyšníme velkými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střechy Blažek

My stavebniny kvalitně vyrobíme a vy za pár měsíců kvalitně bydlíte. Našim zákazníkům nabízíme také kvalitní poradenství. Kvalita našich výrobků hovoří za vše. Vaše okna potřebují kvalitní parapety z naší výroby. Jsme společností, která převážně vyrábí přístřešky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Jozek

Naše firma se zaměřuje na výrobu stavebnin. Vždy seriózně dostojíme všem svým závazkům k našim zákazníkům. Rychlost zpracování vaší zakázky je pro nás vždy důležitá. Kvalita našich výrobků hovoří za vše. Splňujeme všechny normy platné v naší republice. Dokonalá znalost stavebnin a materiálů, ze kterých se vyrábějí, nám umožňuje dodávat na trh vysoce kvalitní produkty. V poradenství máme skvělé výsledky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FEREL, s.r.o.

Naše nabídka výroby stavebnin je velmi pestrá. Vyrábíme stavebniny, které splňují přísné normy. Jsme spolehliví výrobci stavebnin s ochotnými zaměstnanci, kteří vám poradí ve všem, co potřebujete. Naše výroba stavebnin vám vždy seriozně poradí. V našem závodu vyrábíme kvalitní plastová okna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku