Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

La EscandellaKladno

Využijte skvělých služeb naší výroby stavebnin. Naši zaměstnanci vás obslouží ochotně a s úsměvem. Naše společnost nabízí zákazníkům také poradenství. Námi vyráběné rolety pomáhají zlepšit komfort vašeho domova. Nabízíme kvalitní maltu z naší výroby stavebnin. Vyrobené sprchové kouty jsou originální svým designem a provedením. Zabýváme se prodejem štěrků.

Kontaktní údaje:

Ctiborova 425
27201 Kladno

 
E-mail: laescandella@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Cembrit, a.s.

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Hlavní důraz klademe na kvalitu ve výrobě. Máme dlouholetou tradici ve výrobě rolet. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Dodáme vám kvalitní sprchové kouty. Zabýváme se prodejem různých typů štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Atme, s.r.o.

Naší prioritou je výroba kvalitních stavebnin. Zaměřujeme se na výrobu rolet pro rodinné domy, byty a firmy. V nabídce máme malty za skvělé ceny. Špičková kvalita a spolehlivost to jsou naše sprchové kouty. Nabízíme různé typy štěrků pro vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TOP střechy a fasády CZ, a.s.

Vyrábíme široký výběr stavebnin pro vaši stavbu. Pečlivě zpracujeme každou objednávku. Objevte naše skvělé znalosti ve výrobě. Nabízíme výrobky které splňují požadavky patřičných norem. Ochotně vám poradíme s našimi produkty. Díky naší výrobě stavebnin je vynikající poradenství pro zákazníka samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střechy Praha, s.r.o.

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Nabízíme zakázkovou výrobu oken. Jsme známý výrobce rolet. V naší nabídce máme i cementové zdící malty. Sprchové kouty z naší nabídky vás zaujmou. Štěrk je naší hlavní prodejní surovinou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku