Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KLEMAT Ostrava, výrobní družstvoOstrava

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Kvalita a rychlost je cílem naší výroby stavebnin. Děláme už mnoho let v oboru stavebnictví a víme, jak dosáhnout co největší kvality stavebních produktů. Naše kvalitní okna jsou na trhu již dlouhou dobu. Jsme odborníci na výrobu rolet. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Pro vaši potřebu dodáme štěrk.

Kontaktní údaje:

Hrušovská 2678/20
70200 Ostrava

 
E-mail: klemat@klemat.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Satjam, s.r.o.

Naše výroba stavebnin je prostě skvělá. Při zakoupení produktu od nás získáte kvalitu a výhodnou cenu. Nabízíme zakázkovou výrobu oken. Vyrábíme hliníková okna. Vyrábíme rolety na zakázku. V nabídce máme malty za skvělé ceny. V naší nabídce najdete mnoho typů sprchových koutů. Podívejte se na náš ceník štěrku a kontaktujte nás, rádi s vámi budeme spolupracovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OMAK ROOF, s.r.o.

V naší nabídce naleznete výrobu potřebných stavebnin. Tyto stavebniny už nemusíte složitě shánět, my vám je ochotně vyrobíme. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních rolet. Z různých druhů malty si u nás určitě vyberete. Pro vaši koupelnu vyrobíme sprchový kout na míru. Při velkém odběru štěrku poskytujeme výrazné množstevní slevy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku