Nepřehlédněte

Hasičská stanice-2Praha, Břevnov

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Garantujeme Vám zajištění rychlé pomoci. Jsme instituce, která dbá na ochrany veřejného pořádku. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Kontaktní údaje:

Heyrovského náměstí 1987/1
16200 Praha, Břevnov

 
Telefon: +420950852097, +420950852011, +420950850002
E-mail: verejnost@hzs.mepnet.cz, epodatelna@aak.izscr.cz, verejnost@hzspraha.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Sbor dobrovolných hasičů Těptín

V případě potřeby se nerozpakujte oslovit naši bezpečnostní instituci. Přinášíme možnost ochrany při nejrůznějších náročných situacích. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete. Náš sbor dobrovolných hasičů zajišťuje ochranu životů, zdraví a majetku obyvatel při požárech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-9

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Naše instituce se podílí na poskytování pomoci při mimořádných událostech. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-5

Naše bezpečnostní instituce Vám nabízí možnost pomoci. Rádi Vám zajistíme pomoc v každé situaci. Využijte naše ověřené informace. Nedílnou součástí našich služeb je zajištění Vaší ochrany. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku. Přesvědčte se sami o naší spolehlivosti. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-10

Zajišťujeme kvalitní služby bezpečnostní instituce. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Naše instituce využívá moderní styly komunikace. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Policie České republiky zajišťuje širokou nabídku služeb veřejnosti. Poskytování užitečných informací je součástí naší činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku