Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičská stanice-2Praha, Břevnov

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Garantujeme Vám zajištění rychlé pomoci. Jsme instituce, která dbá na ochrany veřejného pořádku. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Kontaktní údaje:

Heyrovského náměstí 1987/1
16200 Praha, Břevnov

 
Telefon: +420950852097, +420950852011, +420950850002
E-mail: verejnost@hzs.mepnet.cz, epodatelna@aak.izscr.cz, verejnost@hzspraha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičská stanice-3

Pracovníci naší bezpečnostní instituce Vám kdykoli rádi pomohou. Poskytujeme rychlou pomoc v případě nouze. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace. Ochranu veřejného pořádku zajišťuje naše instituce. V tíživé situaci nás neváhejte požádat o zajištění ochrany. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-9

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Naše instituce se podílí na poskytování pomoci při mimořádných událostech. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů ČMS, SDH - Velká Chuchle

Máte možnost využít služeb naší bezpečnostní instituce. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Naše instituce zabezpečuje pomoc občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Hasičská stanice Kralupy nad Vltavou

Bezpečnostní instituce je zde zejména za účelem pomoci v náročných situacích. Naše instituce nabízí pomoc. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Své poslání naplňujeme také při výkonu státního požárního dozoru. Zajišťujeme pro vás také požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku