Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičská stanice-9Praha

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Naše instituce se podílí na poskytování pomoci při mimořádných událostech. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku.

Kontaktní údaje:

U Prašného mostu 85
11900 Praha

 
Telefon: +420950859097, +420950850002
E-mail: verejnost@hzs.mepnet.cz, verejnost@hzspraha.cz, epodatelna@aak.izscr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičská stanice-5

Naše bezpečnostní instituce Vám nabízí možnost pomoci. Rádi Vám zajistíme pomoc v každé situaci. Využijte naše ověřené informace. Nedílnou součástí našich služeb je zajištění Vaší ochrany. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku. Přesvědčte se sami o naší spolehlivosti. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Sbor dobrovolných hasičů Těptín

V případě potřeby se nerozpakujte oslovit naši bezpečnostní instituci. Přinášíme možnost ochrany při nejrůznějších náročných situacích. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete. Náš sbor dobrovolných hasičů zajišťuje ochranu životů, zdraví a majetku obyvatel při požárech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-10

Zajišťujeme kvalitní služby bezpečnostní instituce. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Naše instituce využívá moderní styly komunikace. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Policie České republiky zajišťuje širokou nabídku služeb veřejnosti. Poskytování užitečných informací je součástí naší činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů ČMS, SDH - Velká Chuchle

Máte možnost využít služeb naší bezpečnostní instituce. Využijte pomoci Policie České republiky v jakékoli Vaší obtížné situaci. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Naše instituce zabezpečuje pomoc občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku