Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Patro.czHulín

V našem internetovém obchodě máme skvělý prodej elektra. Prodáváme elektro kvalitních značek. Doporučujeme vám nákup naší kvalitní elektroniky. Počítače za skvělé ceny nabízí náš internetový obchod. Prodáváme také kvalitní mobily dle specifických požadavků zákazníka. V sekci elektro nabízíme satelitní techniku. Pomůžeme vám s výběrem vhodných hodinek.

Kontaktní údaje:

nám. Míru 1217
76824 Hulín

 
Telefon: +420570570170
E-mail: objednavky@patro.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vysavace-aertecnica.cz

V našem prodeji se zaměřujeme na bohatý sortiment elektro produktů. Velká ochota a vstřícnost je prioritou komunikace v e-shopu. Naše elektro můžete koupit on-line a za výhodnou cenu. Rychlost dodání i kvalita sortimentu je pro nás samozřejmostí. Pro vaše potřeby máme v nabídce nejrůznější svítidla. V nabídce našeho on-line prodeje elektra najdete mnoho typů ventilátorů. Značkové vysavače si zakoupíte přímo z našeho on-line prodeje elektro..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Arobot.cz

Náš obchod vám přináší on-line prodej elektra. Zboží jež splňuje normy je pro náš internetový obchod důležité. Díky našim znalostem získáte perfektní elektro. Naše výhodné ceny vás příjemně překvapí. Zajišťujeme on-line podporu s velkou ochotou. U nás máte výhodu rychlého dodání zboží. Prodáváme jen kvalitní a výkonné vysavače..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eshop.elektromaschinen.cz

Elektro zboží u nás nakoupíte výhodně i on-line. O radu můžete požádat naše ochotné zaměstnance. Mezi naše služby patří poradenství související s elektronikou. Naše elektronika splňuje veškeré normy. Kvalitní elektro zboží prodáváme i on-line. V on-line prodeji elektra nabízíme široký výběr značkového nářadí. Prodáváme jen kvalitní a výkonné vysavače..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku