Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čedok, a.s.Praha, Smíchov

Přijďte si na naší pobočku zakoupit dovolenou u moře ještě dnes. Nenechte si diktovat vaší dovolenou, přijďte k nám na pobočku a my vám sestavíme zájezd na míru. Naši zákazníci prožili báječný eurovíkend z naší nabídky. Využijte naší nabídky výhodných letních pobytů. Zajistíme Vám letenku kamkoliv po světě. Nikde neseženete jízdenky tak levně jako u nás. Na dovolené od nás si můžete i skvěle zasportovat. Poskytujeme i výhodnou nabídku poznávacích zájezdů.

Kontaktní údaje:

Plzeňská 233/8
15000 Praha, Smíchov

 
Telefon: +420800112112, +420257941551, +420257941552
E-mail: info@cedok.cz, Cedok-Smichov@cedok.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

NATUR TRAVEL, s.r.o.

Naši pracovníci jsou připraveni Vám ochotně kdykoliv pomoci s výběrem toho správného pobytu. Každou námi nabízenou destinaci známe a dokážeme Vám poradit s výběrem. V případě úpadku máme sjednané pojištění dle zákona. S námi se můžete těšit na bezstarostnou dovolenou. Naše firma se zaměřuje na kvalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ELECTRA TOURS

Naše společnost se zaměřila na kvalitu nabízených služeb na naší pobočce. Naše cestovní společnost se Vám zaručí za serioznost svých zaměstnanců. Cestovní kancelář nabízí nové last minute zájezdy do mnoha destinací. Jsme specialisty na víkendové pobyty. Naše pobytové zájezdy jsou velice oblíbené. Neváhejte využít výhodné nabídky last minute pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čedok, a.s.

Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou pobytů u moře. Využijte výhod spojených s možností nechat si sestavit našimi zaměstnanci dovolenou na míru. Vyberte si dle vašich požadavků z naší široké nabídky luxusních eurovíkendů a poznejte krásy evropských metropolí. Připravili jsme pro vás velký výběr letních dovolených, i dalších zájezdů a služeb z oblasti cestovního ruchu. Letenky za výhodnou cenu jen u nás. Distribujeme jízdenky pro Vaše jednodušší cestování. Nechte se oslovit naší nabídkou sportovních pobytů. Naše poznávací zájezdy jsou nejlepší na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cestovní kancelář Blue Style

Cestovní kancelář nabízí relaxační i aktivní víkendové pobyty. V rámci nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu nabízíme nejrůznější pobytové zájezdy. Nabízíme Vám příjemný pobyt spojený s nejrůznějšími poznávacími výlety. Poznejte tajemství a krásu exotických destinací z last minute nabídky naší cestovní kanceláře. Nabízíme super first minute zájezdy za velmi výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku