Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Volleyball.cz, s.r.o.Kladno, Rozdělov

Věnujeme se sportovnímu příslušenství. Vedeme velkoobchod s pestrým výběrem kvalitního sportovního zboží. Využijte naše služby a nakupujte maloobchodní sportovní zboží za příznivé ceny. Nabízíme prodej sportovního zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu.

Kontaktní údaje:

Sportovců 817
27204 Kladno, Rozdělov

 
Telefon: +420739549123, +420739549124, +420739113242
E-mail: jindrich.licek@volleyball.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Břevnov, o.s.

Jsme specialisté na sport a sportovní vybavení. V našem velkoobchodě můžete nakupovat kvalitní sportovní zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. V našem maloobchodu nakoupí sportovní zboží celá rodina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Prague beach team, o.s.

Jsme společnost na služby v oblasti sportu. Spokojení zákazníci využívají našich služeb maloobchodního prodeje. Jako vrcholový i rekreační sportovec můžete využít našich služeb. Poskytujeme klientům služby při různých typech sportovních soustředění. S našimi tréninky budete nadmíru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

volleyball.cz ČZU Praha

Specializujeme se na sport a kvalitní sportovní vybavení. Provozujeme maloobchod zaměřený na sortiment sportovního zboží. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Poskytování kvalitních sportovních služeb je pro nás prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SK Dansport Praha

Na naši firmu se můžete obrátit ohledně sportu. V prodeji sportovních výrobků jsme jedničkou. Zajišťujeme různé sportovní služby. Poskytujeme kvalitní služby v oboru sportovního maloobchodního prodeje. Využijte náš velkoobchod tak jako mnoho dalších spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku