Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Masáže Romana NovotnáHavířov

Nabízíme vám sortiment kvalitních služeb pro péči o celé tělo. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Naše masáže vás postaví na nohy. Modelaci postavy v našem studiu si může dopřát nejen každá žena, ale i muži, kterým záleží na jejich postavě. Baňkování provádíme za příznivé ceny.

Kontaktní údaje:

Dlouhá třída 1612/95c
73601 Havířov

 
E-mail: rom.novotna@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Salón Eset

Našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb péče o tělo. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Naše firma se zaměřuje také na prodejní služby. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Našim zákazníkům poskytujeme služby maloobchodu. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Klimánková

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Přijďte k nám na skvělé masáže. Nabízíme také lymfodrenáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Jana Samková

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Zabýváme se masážemi. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Kvalitní sportovní masáže jsou naší specializací. Objednejte se u nás například zábal. Využijte naši masáž obličeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Taťjana Kaňková, rekondiční cvičení

Nabízíme vám sortiment kvalitních výrobků pro péči o zdraví. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Využijte naši nabídku na masáže. Kavitaci můžete u nás využít na většinu problémových partií. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky. Provádíme bezpečné liposukce s minimem pooperačních jizev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku