Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Masáže Tomáš JarolímHavířov

Využijte možnosti zakoupit u nás dárkové poukazy. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Nakupte si u nás zboží sortimentu péče o tělo za velkoobchodní ceny. Nechte si u nás provézt kvalitní masáže.

Kontaktní údaje:

Dělnická 969/26
73601 Havířov

 
Telefon: +420596491290
E-mail: tohaku@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Tomáš Lechovič

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nechejte si u nás udělat skvělou pedikúru. I vy oceníte naši manikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Zdena Puchká

U nás najdete celou řadu přípravků pro péči o celé tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Naší specializací jsou masáže. V oblasti péče o tělo poskytujeme lymfodrenáž. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Provádíme bezpečné liposukce s minimem pooperačních jizev. Dopřejte si například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masérna Na Dlani

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Provedeme vám luxusní masáže. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Taťjana Kaňková, rekondiční cvičení

Nabízíme vám sortiment kvalitních výrobků pro péči o zdraví. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Využijte ucelené nabídky našich služeb. Využijte naši nabídku na masáže. Kavitaci můžete u nás využít na většinu problémových partií. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky. Provádíme bezpečné liposukce s minimem pooperačních jizev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku