Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Anna Tabačiková - Ard linieHavířov

Naše firma se zabývá poskytováním služeb pro péči o krásu na profesionální úrovni. U nás vám zajistíme také prodejní služby. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Provádíme také profesionální masáže.

Kontaktní údaje:

Dlouhá třída 813/4
73601 Havířov

 
Telefon: +420596812659

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Věra Černotíková

Obdarujte své blízké dárkové poukazy od nás. Rádi vám poradíme při prodeji výrobků našeho sortimentu. Nabízíme vám služby velkoobchodu v oboru služeb péče o tělo. Objednejte si zboží ze sortimentu péče o tělo v našem maloobchodu. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Specializujeme se na depilaci. I vy si zamilujete naše masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lenka Zagrapanová - thajské masáže

Seznamte se s nabídkou luxusních služeb pro péči o tělo. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Zajeďte do našeho maloobchodu a nakupte si u nás. Nabízíme masáže. Během našeho laserového ošetření vlasové pokožky používáme speciální preparáty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Zdena Puchká

U nás najdete celou řadu přípravků pro péči o celé tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. Naší specializací jsou masáže. V oblasti péče o tělo poskytujeme lymfodrenáž. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Provádíme bezpečné liposukce s minimem pooperačních jizev. Dopřejte si například zábal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Jana Samková

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Zabýváme se masážemi. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Kvalitní sportovní masáže jsou naší specializací. Objednejte se u nás například zábal. Využijte naši masáž obličeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku