Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Masáže Drahomíra SikorováFrýdek-Místek

Objednejte si u nás kvalitní služby z oblasti péče o zdraví. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Využijte náš prodej vybraného sortimentu. Využijte naši nabídku na masáže.

Kontaktní údaje:

Růžový pahorek 549
73801 Frýdek-Místek

 
E-mail: saksuka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže Tomáš Lechovič

Připravili jsme pro vás nabídku dárkových poukazů. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nechejte si u nás udělat skvělou pedikúru. I vy oceníte naši manikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Klimánková

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Pro naše zákazníky poskytujeme služby maloobchodu. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. Přijďte k nám na skvělé masáže. Nabízíme také lymfodrenáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Masáže Jana Samková

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Zabýváme se masážemi. Laserové ošetření vlasové pokožky v naší klinice posiluje pevnost a růst vlasů. Kvalitní sportovní masáže jsou naší specializací. Objednejte se u nás například zábal. Využijte naši masáž obličeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lenka Zagrapanová - thajské masáže

Seznamte se s nabídkou luxusních služeb pro péči o tělo. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Seznamte se s naší nabídkou na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Zajeďte do našeho maloobchodu a nakupte si u nás. Nabízíme masáže. Během našeho laserového ošetření vlasové pokožky používáme speciální preparáty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku