Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Petr MikotaPlzeň, Východní Předměstí

Naše služby ocení zejména turisté. Maximálně kvalitní služby turistům. U naší společnosti se vždy dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka.

Kontaktní údaje:

U Bachmače 1653/10
32600 Plzeň, Východní Předměstí

 
Telefon: +420603828377
E-mail: pmikota@post.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jazyková škola Jipka

Naše společnost, která se věnuje poskytování služeb turistům, má stabilní zázemí a řadu zkušeností i osvědčených kontaktů. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Naše výlety si opravdu užijete. U nás se dočkáte ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Heidi Sailing Charter

Zajistíme kvalitní služby turistům. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich služeb turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jazyková škola Jipka

Jsme nejlepší v oblasti poskytování služeb turistům. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vít Malkus

Naše služby ocení zejména turisté. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Využijte služby naší společnosti, která je výborně znalá ve svém oboru. Konečně kvalitní služby pro turisty. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku