Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Andrea Gromnicová, průvodceValašské Meziříčí

Hlavní činností naší společnosti je poskytovaní komplexních služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Jsme společností, která je skvěle znalá v oblasti služeb pro turisty. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku.

Kontaktní údaje:

Vsetínská 1411
75701 Valašské Meziříčí

 
Telefon: +420571626360

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městské informační centrum Příbor

Spolehněte se na naše služby pro turisty. Umíme výborně německy. Chcete-li se s někým domluvit anglicky, můžete nás požádat o pomoc. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Využijte služby našeho rusky hovořícího personálu. Dorozumíte se u nás i italsky. Naše služby vám ochotně přeložíme do francouzštiny. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IC Zvonice Soláň

Turisté ocení námi nabízené služby. Naše ubytování nabízí služby, které oceníte. Zajišťujeme zajímavé výlety. S námi se dorozumíte francouzsky. Italsky se u nás zaručeně domluvíte. Nabízíme vám možnost zjistit si vše potřebné v ruštině. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Světlana Ličková, služby občanům

Přinášíme také služby turistům. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně. Kvalitní služby pro turisty si zamilujete. Chceme turistům představit každý kout světa, který známe. Přesvědčte se o naší ochotě. S našimi službami pro turisty budete spokojení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městské informační centrum Odry

Hlavní činností naší společnosti je poskytovaní komplexních služeb turistům. V našem informačním centru vám rádi poradíme. Náš personál umí plynule německy. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině. Pokud umíte jen česky, nezoufejte, u nás se domluvíte. Jsme rusky hovořící společností. Náš personál hovoří výborně italsky. Pro turisty nabízíme služby francouzsky hovořícího překladatele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku