Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wittmann Tours, spol. s r.o.Praha

Pro zákazníky naší společnosti jsme připravili širokou nabídku zaměřenou na poskytování služeb turistům. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči turistům a jejich přání. Využijte naše kvalitní služby turistům. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb pro turisty.

Kontaktní údaje:

Mánesova 811/8
12000 Praha

 
Telefon: +420222252472
E-mail: sylvie@wittmann-tours.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jan Král, průvodcovství po Praze

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Konečně kvalitní služby pro turisty. Znalost je v případě služeb turistů pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Helena Prinková-Průvodce

S našimi službami turistům budete spokojeni. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Milan Mazanec, průvodce - guide

Turisté ocení námi nabízené služby. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Konečně kvalitní služby pro turisty. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Erika Kavková - průvodce

Zaměřili jsme se na poskytování komplexních služeb turistům v nejvyšší kvalitě. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku