Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pila LeharPřemyslovice

Polotovary vyrobené u nás jsou zárukou kvality. Pečlivost zpracování surovin u naší firmy je zárukou kvality a vaší spokojenosti. V oblasti výroby surovin a polotovarů za naši práci hovoří především výborná znalost. Naše řezivo bude vaší stavbě slušet. S naším palivovým dřívím budete maximálně spokojeni.

Kontaktní údaje:

2
79851 Přemyslovice

 
Telefon: +420606557761, +420602856491
E-mail: pilapremyslovice@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Dopita

Jsme odborníci na výrobu polotovarů. Naše firma je zárukou seriózního přístupu. I vy budete z našeho ochotného personálu nadšení. Naše znalosti vám zaručují skvěle odvedenou práci. Na naši rychlost při výrobě se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Tyl

Jsme odborníci na výrobu polotovarů. Na serióznost z naší strany se můžete spolehnout. Dbáme o maximální kvalitu. I vy oceníte naši ochotu. Vyznačujeme se výbornou znalostí. Rychlost naší firmy je k nezaplacení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stolařství FINESSE, s.r.o.

Naše firma se věnuje výrobě polotovarů. Naše kvalitní zboží za skvělé ceny je dostupné pro všechny. I vy oceníte naše znalosti v oboru. S naším ochotným přístupem budete maximálně spokojeni. I vy oceníte naši pečlivost při zpracování. Můžete se spolehnout na naši maximální rychlost. Každé vaše přání bude seriózně vyplněno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FRAXINUS, s.r.o.

V naší firmě se věnujeme výrobě polotovarů. V oblasti výroby surovin a polotovarů jsme opravdoví znalci. I vy oceníte naši rychlost. Naše pečlivost zpracování vás příjemně překvapí. Dbáme o maximální ochotu našeho personálu k vaší spokojenosti. Pečujeme o kvalitu našich výrobků. Využijte naši nabídku na palivové dříví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku