Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hornický spolek Barbora JáchymovJáchymov

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami.

Kontaktní údaje:

Mathesiova 120
36251 Jáchymov

 
Telefon: +420353811881
E-mail: barbora-jachymov@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

VODOHOSPODÁŘSKÉ SDRUŽENÍ MĚST A OBCÍ SOKOLOVSKA

Zabýváme se sdružením lidí. Svou činnost praktikujeme seriozně. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Občanské sdružení na záchranu kostela sv. Anny v Sedleci

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Regionální rozvojová agentura Egrensis - RRAE

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Poskytneme vám také poradenství. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rozhled - sdružení pro rozvoj Krásna a okolí

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Připravujeme různá zájmová setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku