Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bufet Princ - BufetyZlín-Želechovice nad Dřevnicí

Zabýváme se prodejem rychlého občerstvení. Neváhejte ochutnat naše rychlé občerstvení. Naše rychlé občerstvení je jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. Ochutnejte naše výborná jídla z čerstvých surovin. Zaměstnanci našeho rychlého občerstvení jsou velice ochotní. Čeká na vás pestrá nabídka jídel a nápojů.

Kontaktní údaje:

Nádražní 261
76311 Zlín-Želechovice nad Dřevnicí

 
Telefon: +420577134080
E-mail: janaceklad@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Michal Vančuřík - Bufety

Zákazníkům nabízíme služby rychlého občerstvení. Naši zaměstnanci Vám pomohou s výběrem rychlého občerstvení. Na našem jídle si rozhodně pochutnáte. Podávaná jídla připravujeme pouze z kvalitních surovin. Vytvořili jsem pro naše zákazníky příjemné prostředí se vstřícnou obsluhou. Nabízíme možnost konání společenských akcí

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eliška Meislová - Bufety

V naší restauraci rychlého občerstvení máme v nabídce velké množství chutných pokrmů a nezapomněli jsme ani na mále strávníky. Naše občerstvení pohladí vaše chuťové pohárky. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin. Naši zákazníci mohou ochutnat a vybírat z řady nápojů. Vyzkoušejte příjemné prostředí našeho rychlého občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Maršálková-bufet

I rychlé občerstvení může být kvalitní a chutné. U nás najdete široký výběr občerstvení s milou obsluhou. V nabídce našeho rychlého občerstvení najdete i nápoje. Naše zákazníky čeká příjemné prostředí a milá obsluha. Přijďte se přesvědčit, jak rychlý a ochotný je náš personál. Jsme rychlé občerstvení, které si zakládá na kvalitě svých jídel. Naše jídla připravujeme z čerstvých surovin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslava Buberová-občerstvení

Naše restaurace rychlého občerstvení získala řadu spokojených zákazníků díky příjemnému interiéru a nabídce kvalitních a chutných pokrmů. Naše rychlé občerstvení nabízí i různé nápoje. U nás si vyberete z bohaté nabídky jídel. Naše rychlé občerstvení Vám je k dispozici. Ochotná obsluha je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku