Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miroslava Buberová-občerstveníZlín

Naše restaurace rychlého občerstvení získala řadu spokojených zákazníků díky příjemnému interiéru a nabídce kvalitních a chutných pokrmů. Naše rychlé občerstvení nabízí i různé nápoje. U nás si vyberete z bohaté nabídky jídel. Naše rychlé občerstvení Vám je k dispozici. Ochotná obsluha je u nás samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

náměstí Práce 2523
76001 Zlín

 
Telefon: +420577211469

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bufet areál Agrotec- Bufety

Zaměřujeme se na prodej rychlého občerstvení. Vyzkoušejte naše rychlé občerstvení. Jsme rychlé občerstvení s velice příjemným prostředím. U nás si vyberete z bohaté nabídky jídel. Nechte se zlákat kvalitou našich služeb. Ochotně splníme vaše gastronomická přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petra Maršálková-bufet

I rychlé občerstvení může být kvalitní a chutné. U nás najdete široký výběr občerstvení s milou obsluhou. V nabídce našeho rychlého občerstvení najdete i nápoje. Naše zákazníky čeká příjemné prostředí a milá obsluha. Přijďte se přesvědčit, jak rychlý a ochotný je náš personál. Jsme rychlé občerstvení, které si zakládá na kvalitě svých jídel. Naše jídla připravujeme z čerstvých surovin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eliška Meislová - Bufety

V naší restauraci rychlého občerstvení máme v nabídce velké množství chutných pokrmů a nezapomněli jsme ani na mále strávníky. Naše občerstvení pohladí vaše chuťové pohárky. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin. Naši zákazníci mohou ochutnat a vybírat z řady nápojů. Vyzkoušejte příjemné prostředí našeho rychlého občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bufet Fusková - Bufety

Rádi Vám nabízíme rychlé občerstvení. Naši zaměstnanci Vám pomohou s výběrem rychlého občerstvení. Poskytujeme zákazníkům výběr z bohaté nabídky nápojů. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin. Sortiment jídel, který prodáváme, je kvalitní a chutný. Jsme vždy ochotní vyhovět vašim přáním. Základem naší nabídky je výborné jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku