Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bufet Fusková - BufetyZlín(autobusové nádraží)

Rádi Vám nabízíme rychlé občerstvení. Naši zaměstnanci Vám pomohou s výběrem rychlého občerstvení. Poskytujeme zákazníkům výběr z bohaté nabídky nápojů. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin. Sortiment jídel, který prodáváme, je kvalitní a chutný. Jsme vždy ochotní vyhovět vašim přáním. Základem naší nabídky je výborné jídlo.

Kontaktní údaje:

Gahurova
76001 Zlín(autobusové nádraží)

 
Telefon: +420577210320

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bufet Princ - Bufety

Zabýváme se prodejem rychlého občerstvení. Neváhejte ochutnat naše rychlé občerstvení. Naše rychlé občerstvení je jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. Ochutnejte naše výborná jídla z čerstvých surovin. Zaměstnanci našeho rychlého občerstvení jsou velice ochotní. Čeká na vás pestrá nabídka jídel a nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslava Buberová-občerstvení

Naše restaurace rychlého občerstvení získala řadu spokojených zákazníků díky příjemnému interiéru a nabídce kvalitních a chutných pokrmů. Naše rychlé občerstvení nabízí i různé nápoje. U nás si vyberete z bohaté nabídky jídel. Naše rychlé občerstvení Vám je k dispozici. Ochotná obsluha je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sab

Naše restaurace rychlého občerstvení získala řadu spokojených zákazníků díky příjemnému interiéru a nabídce kvalitních a chutných pokrmů. Rychlost a ochota - v tom vynikáme. Bez ochutnání našeho jídla od nás určitě neodejdete. V rámci rychlého občerstvení nabízíme i nápoje. V našem bufetu vaříme vždy z čerstvých potravin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eliška Meislová - Bufety

V naší restauraci rychlého občerstvení máme v nabídce velké množství chutných pokrmů a nezapomněli jsme ani na mále strávníky. Naše občerstvení pohladí vaše chuťové pohárky. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin. Naši zákazníci mohou ochutnat a vybírat z řady nápojů. Vyzkoušejte příjemné prostředí našeho rychlého občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku