Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Martin NěmecOlomouc, Bělidla

Vybavíme vaši firmu, dodáme ihned a zajistíme servis. Nejen znalost po odborné a technologické stránce je u nás samozřejmostí. U nás si vyberete a vše pořídíte za výhodnou cenu. Vaší firmě můžeme nabídnout kvalitní poradenství. Očekávejte od nás vždy jen ochotu při prodeji vybavení pro vaši firmu.

Kontaktní údaje:

Divišova
77900 Olomouc, Bělidla

 
Telefon: +420603810381, +420725246457, +420604849336
E-mail: zbynekotava@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HYSTER CZ

Naši prodejci věnují zvláštní pozornost vybavení pro firmy. Přijďte k nám využít poradenství v oblasti vybavení a techniky pro firmy. Získejte u nás kvalitní vybavení pro firmy za výhodné ceny. Přijďte ocenit naše odborné znalosti v oblasti vybavení a techniky pro firmy. Naši prodejci vám s ochotou nabídnou vybavení a techniku pro firmy. Zajišťujeme servis v rámci našich služeb. Pořádáme přínosná školení v oboru nabízené techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MGM - divize vysokozdvižné vozíky

Nabízíme rozsáhlý sortiment kvalitního vybavení pro firmy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou profesionálové v poradenství. Se svými znalostmi a zkušenostmi vyjdeme vstříc i nejnáročnější klientele. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy věnují zvláštní pozornost výhodné ceně. Kvalitně a levně nakoupíte jen u nás. Součástí našich služeb je rovněž servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EURO - DS, s.r.o.

Zajistíme kompletní vybavení pro vaši firmu za bezkonkurenční ceny. Získejte u nás kvalitní vybavení pro firmy za výhodné ceny. Naše produkty splňují normy pro prodej. Naši úspěšnost podporuje také ochota věnovat se zákazníkům nadstandardně. Naši prodejci vám nabídnou serióznost v oblasti vybavení a techniky pro firmy. Pro naše prodejce vybavení a techniky pro firmy je výhodná cena prvním krokem ke spolupráci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Martin Němec

Pokud toužíte po profi vybavení pro vaši firmu, kontaktujte nás. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou profesionálové s důrazem na serióznost. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou profesionálové se znalostí oboru. Zaručujeme kvalitu veškerého námi prodávaného sortimentu. Naší silnou stránkou je individuální přístup k zákazníkovi a naše ochota vyhovět jeho přáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku