Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DEXION, s.r.o.Praha, Horní Počernice

Pokud toužíte po profi vybavení pro vaši firmu, kontaktujte nás. Kvalita našeho vybavení pro firmy je u nás zajištěna. Přijďte ocenit naše znalosti v oblasti vybavení a techniky pro vaši firmu. Naprosto seriózní prodej zboží je pro nás zásadní. U nás pořídíte veškerý sortiment v rámci vybavení a techniky splňující normy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy věnují zvláštní pozornost výhodné ceně. Nabízíme širokou škálu všech typů regálů.

Kontaktní údaje:

Vlastibořská 2790/4
19300 Praha, Horní Počernice

 
Telefon: +420244090411, +420244090412
E-mail: dexion@dexion.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HUBTEX - boční a čtyřcestné vozíky

Využijte našich služeb v rámci vybavení firmy. Pro naše prodejce vybavení a techniky pro firmy je výhodná cena prvním krokem ke spolupráci. Prodáváme pouze vybavení a techniku splňující normy. Garantujeme vám naprostou serióznost chování. Individuální přístup k zákazníkovi a naše ochota vyhovět jeho přáním z nás činí silného a spolehlivého partnera pro obchodní spolupráci. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy sázejí na kvalitu. Servis a opravné práce zajišťujeme po konzultaci se zákazníkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BALKANCAR CZ s.r.o.

Jsme prodejci vybavení pro firmy za dostupné ceny. Kvalita a skvělá cena je u naší nabídky samozřejmá. U nás najdete i různé typy manipulační techniky. U nás najdete celou škálu různých typů regálů. Díky mnohaletým zkušenostem a odbornému personálu vám můžeme zaručit tu nejlepší servisní službu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Miloš Hanuš - TMAX

Nabízíme rozsáhlý sortiment kvalitního vybavení pro firmy. Jsme schopni zajistit plnou kontrolu nad kvalitou našeho vybavení. Poradenství patři mezi doplňkové služby k prodeji vybavení a techniky pro firmy. Při prodeji využíváme nejnovějších metod a znalostí. Výhodná cena patří mezi pozitiva u námi nabízeného vybavení pro firmy. Námi prodávaný sortiment splňuje normy. Vyberte si z naší nabídky kvalitních regálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kromexim a.s. Kroměříž

Naši prodejci dávají důraz na vybavení pro firmy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy sázejí na poradenství. Naši prodejci sázejí na vybavení a techniku splňující normy. Očekávejte od nás vždy jen naprosto seriózní chování. Vyberte si z naší bohaté nabídky i manipulační techniku. U nás poskytujeme také odborný servis vybavení a techniky pro každého. Pořádáme zajímavá školení v oboru nabízené techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku