Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LIP PRAHA, s.r.o.Praha, Hostivař

Disponujeme širokou škálou profesionálního vybavení a speciálního zařízení. Naprosto seriózní prodej zboží je pro nás zásadní. V našem prodeji se zaměřujeme na kvalitní zboží. Přijďte si k nám vybrat vybavení a techniku pro firmy za výhodné ceny. Našim klientům zajistíme i servis zakoupeného vybavení.

Kontaktní údaje:

U továren 260/25
10200 Praha, Hostivař

 
Telefon: +420777000376, +420286850081
E-mail: lippraha@lippraha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kromexim a.s. Kroměříž

Naši prodejci dávají důraz na vybavení pro firmy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy sázejí na poradenství. Naši prodejci sázejí na vybavení a techniku splňující normy. Očekávejte od nás vždy jen naprosto seriózní chování. Vyberte si z naší bohaté nabídky i manipulační techniku. U nás poskytujeme také odborný servis vybavení a techniky pro každého. Pořádáme zajímavá školení v oboru nabízené techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Nabízíme vybavení pro firmy za výhodné ceny. Naši prodejci vám nadchnou kvalitou v oblasti vybavení a techniky pro firmy. Naši prodejci dávají důraz na vybavení a techniku splňující normy. V rámci našeho prodeje vám rádi poskytneme poradenství. Naše odborné znalosti v oblasti vybavení a techniky pro firmy můžete kdykoli využít. Svým zákazníkům můžeme nabídnout i manipulační techniku. Součástí našich služeb je rovněž servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BPS Průmyslové Služby, s.r.o.

Nabízíme kvalitní vybavení pro firmy za dostupné ceny. Při prodeji využíváme nejnovějších metod a znalostí. Přijďte si k nám vybrat vybavení a techniku pro firmy za výhodné ceny. Věříme, že kvalita je pro vás důležitá, proto se na ni u nás můžete spolehnout. Přijďte si vybrat manipulační techniku dle vašich představ. Nejen servis je součástí naší kompletní nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

STATECH ... bezpečně do výšky

Zajistíme kompletní vybavení pro vaši firmu za bezkonkurenční ceny. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou profesionálové v poradenství. Ochota je při provozování našich služeb důležitá, proto na ní dbáme. Poskytujeme pouze vybavení splňující normy. Získejte u nás kvalitní vybavení pro firmy za výhodné ceny. Se svými znalostmi a zkušenostmi vyjdeme vstříc i nejnáročnější klientele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku