Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PALETTEN - SERVICE PRAHA, s.r.o.Praha, Horní Počernice

Zabezpečujeme bohatý sortiment vybavení pro firmy. Přijďte si k nám sjednat vybavení a techniku pro firmy za výhodné ceny. Naši prodejci vybavení a techniky jsou specialisté na parametry splňující normy. V rámci našeho prodeje poskytujeme rovněž poradenství. Ochotně vyhovíme vašim požadavkům a zodpovíme všechny dotazy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy sázejí na kvalitu.

Kontaktní údaje:

Náchodská 2030/252
19300 Praha, Horní Počernice

 
Telefon: +420281920926, +420281920926

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

STATECH ... bezpečně do výšky

Zajistíme kompletní vybavení pro vaši firmu za bezkonkurenční ceny. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou profesionálové v poradenství. Ochota je při provozování našich služeb důležitá, proto na ní dbáme. Poskytujeme pouze vybavení splňující normy. Získejte u nás kvalitní vybavení pro firmy za výhodné ceny. Se svými znalostmi a zkušenostmi vyjdeme vstříc i nejnáročnější klientele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kromexim a.s. Kroměříž

Naši prodejci dávají důraz na vybavení pro firmy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy sázejí na poradenství. Naši prodejci sázejí na vybavení a techniku splňující normy. Očekávejte od nás vždy jen naprosto seriózní chování. Vyberte si z naší bohaté nabídky i manipulační techniku. U nás poskytujeme také odborný servis vybavení a techniky pro každého. Pořádáme zajímavá školení v oboru nabízené techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Martin Němec

Naši prodejci nezapomínají na vybavení pro firmy. V našem prodeji se zaměřujeme na kvalitní zboží. Serioznost a rychlé jednání je u nás, při prodeji vybavení firmám, samozřejmostí. Ochota je v naší branži velmi důležitý prvek. Garantujeme vám vybavení a techniku pro firmy za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HUBTEX - boční a čtyřcestné vozíky

Využijte našich služeb v rámci vybavení firmy. Pro naše prodejce vybavení a techniky pro firmy je výhodná cena prvním krokem ke spolupráci. Prodáváme pouze vybavení a techniku splňující normy. Garantujeme vám naprostou serióznost chování. Individuální přístup k zákazníkovi a naše ochota vyhovět jeho přáním z nás činí silného a spolehlivého partnera pro obchodní spolupráci. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy sázejí na kvalitu. Servis a opravné práce zajišťujeme po konzultaci se zákazníkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku