Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MILKA, spol. s r.o. - BufetyZlín

Ochutnejte naše výborné rychlé občerstvení. Na našem výborném a kvalitním občerstvení si skutečně pochutnáte. Neváhejte ochutnat naše pokrmy z čerstvých surovin. Zaměstnanci našeho rychlého občerstvení jsou velice ochotní. Naši filozofii stavíme na příjemném prostředí. Přijďte k nám a poznáte kvalitu.

Kontaktní údaje:

třída Tomáše Bati 4187
76001 Zlín

 
Telefon: +420577143024

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petra Maršálková-bufet

I rychlé občerstvení může být kvalitní a chutné. U nás najdete široký výběr občerstvení s milou obsluhou. V nabídce našeho rychlého občerstvení najdete i nápoje. Naše zákazníky čeká příjemné prostředí a milá obsluha. Přijďte se přesvědčit, jak rychlý a ochotný je náš personál. Jsme rychlé občerstvení, které si zakládá na kvalitě svých jídel. Naše jídla připravujeme z čerstvých surovin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nádražní

Přijďte do našeho rychlého občerstvení, kde se na vás těší příjemná obsluha. Našim zákazníkům nabízíme pestrý výběr nápojů. Nabízíme vynikající jídlo za velmi přijatelné ceny. Výborné a kvalitní občerstvení za skvělé ceny. V našem rychlém občerstvení si můžete objednat i alkoholické nápoje. Nabízíme širokou paletu nealkoholických nápojů. Ochutnejte naše dobré pivo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eliška Meislová - Bufety

V naší restauraci rychlého občerstvení máme v nabídce velké množství chutných pokrmů a nezapomněli jsme ani na mále strávníky. Naše občerstvení pohladí vaše chuťové pohárky. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin. Naši zákazníci mohou ochutnat a vybírat z řady nápojů. Vyzkoušejte příjemné prostředí našeho rychlého občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bufet areál Agrotec- Bufety

Zaměřujeme se na prodej rychlého občerstvení. Vyzkoušejte naše rychlé občerstvení. Jsme rychlé občerstvení s velice příjemným prostředím. U nás si vyberete z bohaté nabídky jídel. Nechte se zlákat kvalitou našich služeb. Ochotně splníme vaše gastronomická přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku