Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Infosys BPO, s.r.o.Brno

V rámci našich nabízených služeb dokážeme pomoci firmě. V oblasti služeb pro firmy je pro nás rychlost důležitá. U nás se setkáte jen s ochotným přístupem. Naše nabídka je určena firmám, které požadují kvalitní a spolehlivé služby. Máme znalosti a povědomí o produktech či službách, které vykazují nejvyšší ziskovost a naopak. Nabídka kompletních služeb je pro vás zajištěna za výhodné ceny.

Kontaktní údaje:

Holandská 872/9
63900 Brno

 
Telefon: +420542212406
E-mail: rafal_drigala@infosys.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Správa společností, s.r.o.

Nabízíme velký výběr služeb pro firmy - kvalita je zaručená. Ručíme vám za naši rychlost. U nás nakoupíte rychle a spolehlivě, za hotové nebo na splátky. Objednejte si reklamu od nás za výhodných podmínek. Pojištění od nás se přizpůsobí vaším potřebám. Chcete-li mít vizitky na úrovni, objednejte si je u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

S-GUIDE, s.r.o.

S potěšením vám představujeme naši nabídku služeb pro firmy. Výhodné ceny od nás lákají naše klienty, nechte se také nalákat. V oblasti poradenství vám nabízíme ty nejkvalitnější služby na trhu. Profesionální přístup a ochota neustálého zlepšování nám během let pomohla vybudovat kvalitní firmu. U nás nakoupíte na splátky jednoduše a výhodně. Chcete-li zaujmout své obchodní partnery, nechte si udělat vizitky u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

S & Ne, s.r.o.

Připomínáme naši nabídku služeb pro firmy. Zkušenosti našich poradců pomohou vaší firmě se dostat na výsluní. Všichni naši klienti jsou spokojeni s výhodnými cenami u nás. V oblasti služeb pro firmy vám nabízíme absolutní spolehlivost. Serioznost je prioritou pro všechny naše zaměstnance. Naši zaměstnanci vynikají znalostmi, proto jsou naše služby tak kvalitní. Pokud je pro vás důležitá rychlost, vyberte si nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Iccrue

Nabízíme vám komplexní služby pro firmy. Ochota a milý přístup je pro naší firmu samozřejmostí. Nabízíme vám služby za výhodnou cenu, která se vyplatí. Už nejenom zboží, ale také služby můžete mít na splátky. Jsme odborníci na tisk vizitek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku