Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Eliška Meislová - BufetySlavičín

V naší restauraci rychlého občerstvení máme v nabídce velké množství chutných pokrmů a nezapomněli jsme ani na mále strávníky. Naše občerstvení pohladí vaše chuťové pohárky. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin. Naši zákazníci mohou ochutnat a vybírat z řady nápojů. Vyzkoušejte příjemné prostředí našeho rychlého občerstvení.

Kontaktní údaje:

K Nábřeží 831
76321 Slavičín

 
Telefon: +420577343278

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Bufet areál Agrotec- Bufety

Zaměřujeme se na prodej rychlého občerstvení. Vyzkoušejte naše rychlé občerstvení. Jsme rychlé občerstvení s velice příjemným prostředím. U nás si vyberete z bohaté nabídky jídel. Nechte se zlákat kvalitou našich služeb. Ochotně splníme vaše gastronomická přání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslava Buberová-občerstvení

Naše restaurace rychlého občerstvení získala řadu spokojených zákazníků díky příjemnému interiéru a nabídce kvalitních a chutných pokrmů. Naše rychlé občerstvení nabízí i různé nápoje. U nás si vyberete z bohaté nabídky jídel. Naše rychlé občerstvení Vám je k dispozici. Ochotná obsluha je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bufet Nádraží

Neváhejte se zastavit v našem rychlém občerstvení. Jsme rychlé občerstvení s velice příjemným prostředím. U nás dostanete jídlo, které skvěle vypadá i chutná. Nabízíme kvalitní dobroty pro každého. Při přípravě našich jídel dbáme na čerstvost použitých surovin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bufet Princ - Bufety

Zabýváme se prodejem rychlého občerstvení. Neváhejte ochutnat naše rychlé občerstvení. Naše rychlé občerstvení je jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. Ochutnejte naše výborná jídla z čerstvých surovin. Zaměstnanci našeho rychlého občerstvení jsou velice ochotní. Čeká na vás pestrá nabídka jídel a nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku