Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

BCI Czechia, s.r.o.Brno

Vyberte si u nás z bohaté nabídky služeb pro firmy. Serioznost je pro nás při jednání s našimi klienty velmi důležitá. Nabídka kompletních služeb je pro vás zajištěna za výhodné ceny. Snažíme se proto být vždy profesionální, spolehliví, držet se etiky v podnikání a aktivně reagovat na nové podněty a potřeby. V rámci našich služeb využíváme našich zkušeností a znalostí.

Kontaktní údaje:

náměstí 28. října 1897/6
60200 Brno

 
Telefon: +420545212088
E-mail: bci@bci.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Radka Sobotková, zlepšování image

V rámci našich nabízených služeb dokážeme pomoci firmě. Poradenství je jeden z oborů, na který se specializujeme. Pokud nestíháte, obraťte se na naší firmu, veškeré požadavky řešíme s maximální rychlostí. Už nejenom zboží, ale také služby můžete mít na splátky. Školení pro nás zajišťují kvalifikování odborníci, se kterými vás školení bude bavit. Vizitky od nás vás překvapí svým designem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EUROSPOLEČNOSTI, a.s.

Naši nabídku služeb pro firmy si prostě zamilujete. Oslovte nás ohledně poradenství pro vaši firmu. U nás nakoupíte rychle a spolehlivě, za hotové nebo na splátky. V oblasti designu přihlížíme k individuálním preferencím klienta. Reklamy od nás se šíří do okolí jako lavina. Marketing vám poskytneme za skvělé ceny. V oblasti služeb pro firmy určitě vyzkoušejte naše vizitky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BF&Co. Consult s.r.o.

Vyzkoušejte naši nabídku služeb pro firmy. U nás se shledáte s naprostou seriozností. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naším heslem je spolehlivost, přesvědčte se o tom i vy. V rámci poskytování našich služeb klademe důraz na ochotu a profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. Ing. Alexandr Čestnější, CSc.

Nabízíme velký výběr služeb pro firmy - kvalita je zaručená. Nabídka kompletních služeb je pro vás zajištěna za výhodné ceny. Spolehlivost v rámci námi poskytovaných služeb je pro nás prioritní. V oblasti služeb pro firmy se staráme také o rychlost. Jsme jednička na trhu v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku