Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Alena Melichaříková - provoz bufetuZašová

Zajišťujeme služby rychlého občerstvení. Vyberte si z naší nabídky mnoha druhů občerstvení. Naše rychlé občerstvení poskytuje i velkou nabídku jídla. V naší provozovně vás ochotně obslouží profesionální obsluha. Dejte si u nás lahodný a osvěžující nápoj. V našem bufetu vaříme vždy z čerstvých potravin.

Kontaktní údaje:


75651 Zašová

 
Telefon: +420571634147

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kraluma

Pochutnejte si na našem rychlém občerstvení. Vyberte si z naší nabídky mnoha druhů občerstvení. Naše ochotná obsluha se o vás dobře postará. Naše motto zní: Kvalita! Naše rychlé občerstvení nabízí i různé nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bufet FittSport

Zaměřujeme se na prodej rychlého občerstvení. Bez ochutnání našeho jídla od nás určitě neodejdete. U surovin, z kterých připravujeme naše jídla, dbáme na jejich kvalitu a čerstvost. Na denním menu našeho rychlého občerstvení najdete vždy jen dobrá jídla. V naší nabídce najdete pestrý výběr chlebíčků. Nabízíme bohatý výběr salátů. Provoz bufetu s teplou kuchyní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Libor Polehla - Poli

Jsme jedničkou na trhu v prodeji rychlého občerstvení. Využijte služby našeho kvalitního občerstvení. Naše rychlé občerstvení je jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. Ochutnejte naše vynikající jídla. Přijďte porovnat kvalitu, kterou u nás nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rychlé občerstvení Claudio

Nabízíme výborné rychlé občerstvení. Přijďte se občerstvit do naší provozovny. Specializujeme se na nápoje rychlého občerstvení. Ocitnete se v příjemném prostředí s milým personálem. Obsluhovat vás bude ochotný personál. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr kvalitního občerstvení. Pro naše zákazníky je připraven pestrý výběr jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku