Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Česká asociace pracovníků v nákupu a logisticeBrno

Projděte si, prosím, naši nabídku služeb pro firmy. V oblasti poradenství vám nabízíme ty nejkvalitnější služby na trhu. Naši zákazníci si u nás mohou nakoupit i na splátky. Máme několikaleté zkušenosti s vytvářením reklam. Součástí našich služeb je i výroba vizitek dle vašeho přání.

Kontaktní údaje:

Vlhká 170/14
60200 Brno

 
Telefon: +420606625007
E-mail: asociace@capl.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Správa společností, s.r.o.

Nabízíme velký výběr služeb pro firmy - kvalita je zaručená. Ručíme vám za naši rychlost. U nás nakoupíte rychle a spolehlivě, za hotové nebo na splátky. Objednejte si reklamu od nás za výhodných podmínek. Pojištění od nás se přizpůsobí vaším potřebám. Chcete-li mít vizitky na úrovni, objednejte si je u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

S & Ne, s.r.o.

Připomínáme naši nabídku služeb pro firmy. Zkušenosti našich poradců pomohou vaší firmě se dostat na výsluní. Všichni naši klienti jsou spokojeni s výhodnými cenami u nás. V oblasti služeb pro firmy vám nabízíme absolutní spolehlivost. Serioznost je prioritou pro všechny naše zaměstnance. Naši zaměstnanci vynikají znalostmi, proto jsou naše služby tak kvalitní. Pokud je pro vás důležitá rychlost, vyberte si nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EUROSPOLEČNOSTI, a.s.

Naši nabídku služeb pro firmy si prostě zamilujete. Oslovte nás ohledně poradenství pro vaši firmu. U nás nakoupíte rychle a spolehlivě, za hotové nebo na splátky. V oblasti designu přihlížíme k individuálním preferencím klienta. Reklamy od nás se šíří do okolí jako lavina. Marketing vám poskytneme za skvělé ceny. V oblasti služeb pro firmy určitě vyzkoušejte naše vizitky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Doc. Ing. Alexandr Čestnější, CSc.

Nabízíme velký výběr služeb pro firmy - kvalita je zaručená. Nabídka kompletních služeb je pro vás zajištěna za výhodné ceny. Spolehlivost v rámci námi poskytovaných služeb je pro nás prioritní. V oblasti služeb pro firmy se staráme také o rychlost. Jsme jednička na trhu v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku