Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže DrakHrádek nad Nisou

Naše instituce si zakládá na příjemném prostředí při vzdělávání. Rádi se podělíme o velké množství našich znalostí. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců.

Kontaktní údaje:

Žitavská 260
46334 Hrádek nad Nisou

 
Telefon: +420482723617
E-mail: ddm_hradek@iol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže

V naší instituci nabízíme vzdělávání v příjemném prostředí. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Zaměřujeme se na 100% ochotu. Ke vzdělání přistupujeme se seriózností. Můžete u nás získat skvělé znalosti. Díky našim vyškoleným zaměstnancům vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Varnsdorf, Pražská 663

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Poskytujeme pouze seriózní vzdělávací služby. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí oblasti vzdělávání. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. Přesvědčte se sami o tom, jak seriózní služby poskytujeme. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Naše instituce vás připraví na práci fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Větrník

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Zapište se do našeho oboru fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku