Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže - středisko pro volný čas dětí a mládežeNové Město pod Smrkem

Sídlíme v příjemném prostředí. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Pro případ, že potřebujete správně poradit, nabízíme vám odborné poradenství. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Náš personál disponuje praxí a znalostí v oboru. Ochota pomoci každému z Vás je pro nás důležitá.

Kontaktní údaje:

Frýdlantská 841
46365 Nové Město pod Smrkem

 
Telefon: +420482325319
E-mail: info@ddmnmps.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Železný Brod, Jiráskovo nábřeží

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Naši vyučující mají všeobecné znalosti na vysoké úrovni. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Zajištěna je u nás rovněž družina.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Pod Střechou

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Ochotně vám poskytneme kvalitní vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Větrník

Velmi příjemné prostředí našich nabízených služeb. U nás můžete získat znalosti potřebné k vykonávání vaší práce. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Zapište se do našeho oboru fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Tanvald, Protifašistických bojovníků 336

U nás se můžete vzdělávat v příjemném prostředí. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. U nás dosáhnete více znalostí. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku