Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Ochotu poradit Vám nabízíme na prvním místě. Za serioznost si ručíme. V případě, že si nejste jisti, můžete využít naše poradenství. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme. Doporučujeme Vám nabídku naší základní školy. I vy u nás můžete studovat na profesionálního fotografa.

Kontaktní údaje:

Žižkova 367
51741 Kostelec nad Orlicí

 
Telefon: +420494323783
E-mail: blanka.miklova@ddmkostelec.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Stonožka

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Třebechovice pod Orebem - Domy dětí a mládeže

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Doplňte si potřebné znalosti u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Kamarád Česká Třebová, Sadová 1385

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Serioznost, spolehlivost a stabilita jsou naší prioritou. Perfektně vyškolení zaměstnanci jsou pro naší instituci tou nejlepší vizitkou. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Pověření lidé naší organizace vám poskytnou odborné poradenství v různých oblastech vzdělávání. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou

Zajistili jsem pro vás příjemné prostředí. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit. Zabýváme se nejen poradenstvím. Ochotu pracovníků naší instituce Vám zaručujeme. Zakládáme si na serioznosti při vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku