Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže JedničkaDvůr Králové nad Labem

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Spojených národů 1620
54401 Dvůr Králové nad Labem

 
Telefon: +420499320353
E-mail: info@ddmdvurkralove.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže, Smiřice - Domy dětí a mládeže

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Jsme specialisté v poradenských službách. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Rádi Vám předáme své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Hostinné

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou kvalitní, spolehliví a řádně vyškolení zaměstnanci. Prioritou je pro nás seriozní vzdělávání. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Třebechovice pod Orebem - Domy dětí a mládeže

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Doplňte si potřebné znalosti u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hledání o.s.

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Podporujeme rozvoj znalostí. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku