Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže Domino HronovHronov

Základem pro dobré učení je příjemné prostředí. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. U nás dosáhnete více znalostí. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Serioznost je pro nás prvořadá. Naše škola vám ráda poradí v oblasti specializace.

Kontaktní údaje:

Komenského náměstí 8
54931 Hronov

 
Telefon: +420491483438
E-mail: domino@dominohronov.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Klíč Jaroměř

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Třebechovice pod Orebem - Domy dětí a mládeže

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Rádi Vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Doplňte si potřebné znalosti u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Stonožka

Pro lepší studium můžete vyzkoušet naše příjemné prostředí. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Všichni naši zaměstnanci prošli důkladným vyškolením. Využijte možnosti odborného poradenství. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku