Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládežeÚstí nad Labem-centrum

Jsme instituce, která provádí vzdělávání, a to ve velice příjemném prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. I pro vás máme připraveny v rámci naší instituce velmi užitečné rady. O naše studenty se ochotně staráme. Máme pro vás pouze vyškolené zaměstnance.

Kontaktní údaje:

Winstona Churchilla 1975/8
40001 Ústí nad Labem-centrum

 
Telefon: +420475210861
E-mail: reditel@ddmul.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Sluníčko, Duchcov

Naše příjemné prostředí je jako stvořené pro vás. Na serioznost naší školy se můžete spolehnout. V naší instituci máme vzdělané zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí vysoká kvalita poskytovaného vzdělání a současně i dostatek vyškolených zaměstnanců. Zaměřujeme se na 100% ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže - Trend

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Přinášíme vám možnost kvalitního vzdělání vedeného našimi vyškolenými zaměstnanci. Rozšíříme vaše znalosti. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Děčín VI

U naší instituce můžete využít vzdělávání v příjemném prostředí. Vše zajištěno odborníky s dlouholetou praxí a znalostí v oboru. Ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás podstatná. Poradenství patří mezi služby, které nabízíme. Při vzdělávání preferujeme dobře vyškolené zaměstnance. Garantujeme seriozní jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže ELKO Lovosice

U nás je pro vás připraveno příjemné prostředí. Zaměřujeme se na to, aby naši zaměstnanci byli dobře vyškolení. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Doplňte si potřebné znalosti u nás. Vystudujte u nás obor fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku