Nepřehlédněte

Hledání o.s.Hradec Králové

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší instituce. Využijte našich zavedených služeb odborného poradenství v oblasti výuky a vzdělávání. Podporujeme rozvoj znalostí. Naši vyškolení pracovníci vám rádi předají své zkušenosti. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená.

Kontaktní údaje:

třída Edvarda Beneše 575/90
50012 Hradec Králové

 
E-mail: hledani@hledani-hk.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Hradec Králové - Domy dětí a mládeže

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se vám bude dobře studovat. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Naše vzdělávací instituce se zaměřila na dostatek kvalitního personálu se znalostmi a zkušenostmi, aby v oblasti vzdělávání dosahovala stabilně výborných výsledků. Naše instituce se specializuje na vzdělávání fotografů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Jednička

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnou kvalitní vzdělávací služby i ochotu a serioznost. Vzdělávání studentů vedou naši vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Smiřice - Domy dětí a mládeže

V naší instituci Vás jistě potěší příjemné prostředí pro vzdělávání. Disponujeme vyškolenými zaměstnanci. Jsme specialisté v poradenských službách. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Každý se u nás setká se seriózním jednáním. Rádi Vám předáme své znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Klíč Jaroměř

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. V naší instituci preferujeme zaměstnance s bohatými znalostmi. Poskytujeme cenné rady v oblasti vzdělávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči vám a vašim požadavkům. Ke každému přání v rámci naší instituce přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku