Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Středisko volného času OpavaOpava

Zaručujeme příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce důsledně dbají na nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Naší mateřské škole záleží na tom, aby byly děti spokojené.

Kontaktní údaje:

Jaselská 227/4
74601 Opava

 
Telefon: +420553712100
E-mail: info@svcopava.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dům dětí a mládeže Hlučín

Příjemné prostředí a komfortní služby přímo pro vás. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

V naší vzdělávací instituci poskytujeme nejenom kvalitní vzdělání, ale současně nabízíme i příjemné prostředí harmonicky zařízených interiérů. Poskytujeme poradenství v rámci podpory dalšího vzdělávání. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. I vy se u nás můžete naučit být fotografem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Centrum volného času Kravaře

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Serióznost je u naší instituce vždy na prvním místě. V naší vzdělávací instituci nabízíme také poradenství. Naše základní škola bude vyhovovat i těm nejnáročnějším dětem. Využijte u nás také nabídky ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku